Болденон — Swiss Remedies | 1 ампула/мл - 250 мг/мл

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Топ продажів
Є в наявності
Модель: Boldenone Swiss Remedies
Виробник: Swiss Remedies
Відгуки: 0
90 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Діюча речовина
Болденон ундесиленат
Країна виробник
Швейцарія
Форма випуску
1 ампула - 250 мг/мл
Опис

Болденон Swiss Remedies - Інструкція застосування

Анаболічний стероїд Boldenone від виробника спортивної фармакології Swiss Remedies широко поширений в різних видах спорту, що обумовлено його вираженими властивостями, завдяки яким досягаються помітні результати, особливо в курсах, спрямованих на набір маси.

За своїми характеристиками Boldenone бренду Swiss Remedies в багатьох відношеннях подібний до тестостерону, але при цьому є більш безпечним, оскільки має удвічі меншу андрогенну активність і менш виражену ароматизацію, через що прояв естрогенних побічних явищ при сольному застосуванні Болденону малоймовірний.

Універсальним стероїд Болденон від фірми Swiss Remedies робить його сумісність з багатьма анаболіками, що дозволяє спортсменам як збільшувати м'язову масу, так і досягати її виразності та рельєфності, що застосовується в різноманітних спортивних дисциплінах.

Як і багато інших стероїдів, Boldenone виробника Swiss Remedies сприяє пригніченню осі гіпоталамус-гіпофіз-яєчка, завдяки якій виробляється власний тестостерон, через що під час його застосування можливі деякі прояви, які можна уникнути додатковим застосуванням гонадотропіну.

Фармакологічні властивості

Стероїд Boldenone від бренду Swiss Remedies запускає ряд біохімічних реакцій, завдяки яким в організмі спортсменів відбуваються зміни, які сприяють:

  • приросту м'язів - такий ефект можливий за рахунок посиленій продукції білка, завдяки якій відбувається гіпертрофія м'язів, тобто їх збільшення у розмірах, а також підвищення їх щільності і твердості, особливо актуальних при підготовці бодибілдерів до змагань;
  • збільшенню силових показників - за рахунок білку також збільшується функціональність м'язів, а завдяки прискореному утворенню еритроцитів спостерігається підвищена продуктивність і витривалість, що позитивно впливає не тільки на професійне, але й на особисте життя спортсменів;
  • прояву рельєфності - через виділення ряду гормонів у кров відбувається процес жиророзщеплення, завдяки чому збільшується м'язова дефініція, що також сприяє слабковираженому естрогенному ефекту препарату, через яких при використанні Болденону не спостерігається вираженого набряку.

Крім цього, анаболіку Болденон від фірми Swiss Remedies властиво стимулювати апетит, що сприяє більш виразному набору маси, а також збільшувати всмоктування корисних мікроелементів та поживних речовин, які надходять разом із їжею, що позитивно впливає на загальний стан здоров'я спортсменів.

Склад та лікарська форма

Стероїдний препарат Boldenone від виробника спортивної фармакології Swiss Remedies як діюча речовина містить болденон ундециленат - похідне від тестостерону, що свідчить про високу анаболічну активність і здатність до запуску м'язової гіпертрофії. Завдяки прив'язці ефіру ундециленат Болденон діє протягом кількох тижнів, завдяки чому потребує менш частого ін'єкційного введення препарату.

Спортивний засіб Болденон фірми Swiss Remedies випускається в ампулах, які містять 1 мл масляного розчину з 20 мг діючої речовини, призначеної для внутрішньом'язових ін'єкцій, а також з додаванням бензилового спирту для консервації речовини.

Показання

Препарат спортивної фармакології Boldenone від виробника Swiss Remedies може застосовуватися як початківцями, так і професійними спортсменами, що пов'язано зі зведеним переліком побічних проявів і помірною андрогенною активністю, завдяки яким стероїд може застосовуватися як чоловіками, так і жінками.

Враховуючи велику ефективність засобу Boldenone від фірми Swiss Remedies в курсах, метою яких є набір м'язової маси, застосування анаболіка найбільш поширене серед бодибілдерів і важкоатлетів, але через сумісність препарату з іншими стероїдами його використання також можливе спортсменами, які бажають отримати збалансовану фігуру з промальованою мускулатурою.

Особливості застосування

Сольне застосування анаболіка Boldenone від виробника Swiss Remedies триває протягом 6-8 тижнів, під час яких препарат вводиться у дозуванні 600-1000 мг один раз на тиждень. При поєднанні з іншими стероїдами доза знижується і застосовується в пропорції 1:1 - оптимальним поєднанням для набору маси вважається тестостерон і його похідні, Нандролон або Тренболон, а для підвищення рельєфності може застосовуватися Станозолол або Оксиметолон, дозування яких можна підібрати спільно з нашими спеціалістами.

Після закінчення сольного або комбінованого курсу з застосуванням засобу Boldenone від фірми Swiss Remedies спортсменами обов'язкове проходження післякурсової терапії, необхідне для відновлення секреції ендогенного тестостерону, для чого може застосовуватися Кломід або Тамоксифен, також доступний у лінійці німецького виробника Zillt Medicine.

Побічні реакції

Сам по собі стероїд Болденон від виробника Swiss Remedies практично не викликає побічних явищ - найбільш поширеними реакціями у спортсменів є акне на різних ділянках тіла, також можливий надмірний ріст волосся на тілі та обличчі. Крім того, як і всі анаболіки, засіб Boldenone від фірми Swiss Remedies підвищує показники холестерину.

При паралельному застосуванні інших спортивних препаратів у спортсменів можливе пригнічення лібідо, порушення еректильної функції та сперматогенезу - ефектів, які можна запобігти застосуванням гонадотропіну. Через підвищену конверсію в естроген, характерну для ряду анаболіків, може виникати набряк або гінекомастія, через що потребується додатковий прийом інгібіторів ароматази.

Характеристики
Default
Діюча речовина
Болденон ундесиленат
Країна виробник
Швейцарія
Форма випуску
1 ампула - 250 мг/мл
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Програма тренувань
Раціон харчування
Нова пошта 1-2 дні
VISA / MASTERCARD
ПриватБанк
Оплата при отриманні
Болденон — Swiss Remedies | 1 ампула/мл - 250 мг/мл
90 грн