Тестостерон ундеканоат

Сортувати:

Опис Тестостерон Ундеканоата

Тестостерон ундеканоат активно використовується в медицині для проведення гормонозамісної терапії. При цьому препарат є популярним і в спорті. З його допомогою спортсмени можуть набирати масу і збільшувати силу.

Тестостерон ундеканоат - найтриваліший ефір чоловічого гормону. Завдяки цьому спортсменам не потрібно робити часті ін'єкції. В цьому данний препарат перевершує навіть Тестостерон Ципіонат і Енантат. Напевно, кожен спортсмен чув про поняття "період напіврозпаду". Однак не всі знають, що саме воно означає.

Показник періоду напіврозпаду залежить від кількості атомів вуглецю, що містяться у ефірній сполуці. В якості прикладу можна використовувати два найпопулярніших препарати серед спортсменів:

  • Тестостерон пропіонат містить 3 атома вуглецю.
  • У Тестостерон енантаті число атомів вуглецю складає 5.

В результаті перший стероїд після введення працює протягом 24-48 годин, а другий - принаймні 14 діб. Крім цього, на період напіврозпаду активного компонента ААС впливає також розчинник, у якому він розчинений. Олія сприяє збільшенню цього показника, оскільки уповільнює процес всмоктування. Що стосується препарату, то його період напіврозпаду становить приблизно три тижні. Якщо ви хочете недорого купити тестостерон ундеканоат, то звертайтесь до магазину GenLine.

Ефект від прийому Тестостерон Ундеканоата

Серед позитивних ефектів від прийому тестостерон ундеканоату слід відзначити кілька найважливіших:

  • Стимулює процеси гіпертрофії м'язових тканин
  • Дозволяє збільшити силовий потенціал та працездатність
  • Позитивно впливає на діяльність всіх елементів суглобів
  • Посилює сексуальне бажання
  • Зміцнює кісткові і хрящові тканини, що сприяє зниженню ризиків отримання травми під час важкого тренування

Соло курс Тестостерон Ундеканоата

У медицині при проведенні гормонозамісної терапії добова доза в середньому складає 120-160 мг. Однак, для досягнення хорошого анаболічного ефекту спортсменам необхідно використовувати цей стероїд у великих кількостях - близько 240 мг. Оскільки тестостерон ундеканоат є тривалим ААС, то не потрібно робити щоденні уколи. Вищезазначені добові дозування використовуються для розрахунку кількості стероїду, який буде використовуватися щотижня. Тривалість курсу складає 2-3 місяці.

Спосіб застосування Тестостерон Ундеканоата

Спортсменам доступний і комбінований спосіб застосування тестостерон ундеканоату. Для проведення таких курсів можна використовувати практично будь-який ААС. Однак багато фахівців у галузі спортивної фармакології рекомендують звернути увагу на поєднання препарату з Болденоном. Обидва анаболіки мають тривалий період напіврозпаду і чудово поєднуються один з одним. З їх використанням спостерігається хороший приріст маси.

Однак ви можете комбінувати прийом тестостерон ундеканоату з довгими Тренболонами, Нандролон Деканоатом, Оксиметолоном, Метандіеноном. Усі ці зв'язки є масонабірними і добре зарекомендували себе в спорті.

Покупка Тестостерон Ундеканоата в Україні

В інтернет-магазині GenLine спортсмени можуть вільно купити фармакологію за привабливими цінами. Ми реалізуємо не тільки стероїди, але також препарати для ПКТ і гормон росту. Вся реалізована продукція виготовлена провідними фармацевтичними компаніями. Також ми гарантуємо повну анонімність наших клієнтів. Якщо ви ще не вирішили, де варто замовити тестостерон ундеканоат в Україні, то зробіть це на торговому онлайн-майданчику GenLine. Ми впевнені, ви не залишитесь розчаровані результатами нашої співпраці.