Оксиметолон — ZILLT MEDICINE | 25 табл - 25 мг/табл

Все про товар
Характеристики
Відгуків
3
Питання
0
Топ продажів
Є в наявності
Модель: Oxymeto Zillt Medicine
Виробник: Zillt Medicine
Відгуки: 3
199 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Діюча речовина
Оксиметолон
Країна виробник
Німеччина
Форма випуску
25 табл - 25 мг/табл
Опис

Оксиметолон Zillt Medicine - Інструкція застосування

СТЕРОЇДНИЙ ПРОФІЛЬ

  • Анаболічна активність - 320% від тестостерону
  • Андрогенна активність - 30% від тестостерону
  • Ароматизація (перетворення в естрогени) - відсутня, але можливі побічні ефекти, подібні до естрогенів
  • Токсичність для печінки - середньо-висока (порівнянна з метандростенолоном, токсичність прямопропорційна до дози)
  • Спосіб прийому - перорально (у таблетках); дуже рідко використовується у вигляді ін'єкцій
  • Тривалість дії - 15 годин (напіввиведення - 9 годин)
  • Час виявлення - до 12 тижнів

Ті, хто бажає збільшити силу, витривалість та прискорити набір маси без зайвих побічних ефектів, можуть скористатись Оксиметолоном.

Оксиметолон, також відомий багатьом спортсменам як Prometholone, є одним з найпотужніших стероїдів, які виробляються у формі таблеток. Активні компоненти препарату дозволяють спортсменові легко досягти поставлених цілей. Зараз, за багатьма відгуками в мережі, цей препарат дійсно ефективний, і його ефект зберігається після завершення курсу.

ІСТОРІЯ ПОЯВИ

Перша модифікація цього препарату з'явилась у 1959 році, а через рік почалось його масове виробництво. На той час цей препарат знайшов широке застосування у традиційній медицині, зокрема як потужний анаболік. В ті часи властивості препарату дозволяли легко впоратися з такими захворюваннями, як остеопороз, виснаження або ускладнення після перенесених інфекцій.

Незважаючи на те, що тоді доводилося приймати препарат три рази на добу в дозі 7,5 міліграма, багато пацієнтів залишалися задоволеними отриманими результатами. І, тим не менш, було прийнято рішення обмежити область застосування препарату і використовувати його виключно для лікування анемії.

Беручи до уваги те, що всі ААС мають здатність стимулювати синтез еритропоетину, то цей препарат в рази перевершував інші препарати. З часом багато виробників вирішили випускати цей препарат у вигляді 50-міліграмових таблеток. Деякі виробники і досі випускають препарат у цій формі.

ЕФЕКТ, ПОВ'ЯЗАНИЙ З ПРИЙОМОМ ОКСИМЕТОЛОНУ

Активні компоненти цього стероїда дозволяють спортсмену досягти помітного приросту м'язової маси. Лише один курс прийому дозволяє спортсмену набрати масу до 15 кілограмів. При цьому віддача від курсу становитиме до 30% від отриманого ефекту.

Багато спортсменів вирішують придбати цей стероїд, оскільки він дозволяє позбавитися від болю в суглобах і поліпшити їхню функцію.

Слід відзначити, що протягом курсу стероїд мінімізує рівень глобуліну, що дозволяє досягти підвищеної ефективності від прийому інших препаратів спортивної фармакології під час курсу.

КУРС ПРИЙОМУ ОКСИМЕТОЛОНУ

Фахівці рекомендують приймати цей препарат тільки спортсменам без протипоказань і тим, хто досяг повноліття. Перед початком курсу обов'язково слід проконсультуватися з фахівцем і здати всі необхідні аналізи.

Для кожного спортсмена фахівець призначає індивідуальну дозу, яка залежить від особливостей організму спортсмена, його цілей і досвіду прийому препаратів спортивної фармакології. Однак середне дозування в день зазвичай не повинне перевищувати 100 міліграм, а тривалість курсу не повинна перевищувати 4-6 тижнів. Пам'ятайте, що самостійне рішення щодо збільшення дозування з метою підвищення ефективності курсу не рекомендується, це може призвести до збільшення ймовірності побічних реакцій.

По закінченні курсу обов'язково потрібно провести післякурсову терапію. Для відновлення рівня ендогенного тестостерону протягом 3-4 тижнів слід приймати бустери. Деякі фахівці рекомендують також дотримуватися певного режиму харчування під час курсу.

Дозволяється поєднувати цей стероїд з такими препаратами, як Прімоболан, Тренболон, Болденон, суспензією Станозололу і ефіром Тестостерону.

Характеристики
Default
Діюча речовина
Оксиметолон
Країна виробник
Німеччина
Форма випуску
25 табл - 25 мг/табл
Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
3
0
0
0
0
ВІТАЛІЙ
ВІТАЛІЙ
13 червня 2020 (10:09)
Супер все робоче. Дуже задоволений)
АНДРЕЙ
АНДРЕЙ
16 травня 2020 (18:20)
Препаратом более чем доволен
ВАСИЛИЙ
ВАСИЛИЙ
31 березня 2020 (09:26)
Купил уже второй раз и остался очень доволен,это лучший магазин на данный момент,и продавец находит подход к каждому клиенту, спасибо за консультацию и за отличный товар!!!
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Програма тренувань
Раціон харчування
Нова пошта 1-2 дні
VISA / MASTERCARD
ПриватБанк
Оплата при отриманні
Оксиметолон — ZILLT MEDICINE | 25 табл - 25 мг/табл
199 грн