Тестостерон Фенілпропіонат — ZILLT MEDICINE | 1 ампула - 100 мг/мл

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Топ продажів
Є в наявності
Модель: Testo PH Zillt Medicine
Виробник: Zillt Medicine
Відгуки: 0
70 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Діюча речовина
Тестостерон фенілпропіонат
Країна виробник
Німеччина
Форма випуску
1 ампула - 100 мг/мл
Опис

Тестостерон Фенілпропіонат Zillt Medicine - Інструкція застосування

Препарат спортивної фармакології Тестостерон Фенілпропіонат від виробника Zillt Medicine є широко використовуваним у спорті препаратом, що пов'язано з його вираженим впливом і високою поєднуваністю з іншими анаболіками, що робить стероїд Testo Ph привабливим для комбінованого застосування.

Розповсюдженим стероїдом Тестостерон від фірми Zillt Medicine робить його одночасно висока андрогенна та анаболічна активність, що дозволяє використовувати препарат для збільшення м'язової маси та загального покращення спортивних показників. Відмінною особливістю анаболіка Testo Ph є прив'язка фенілпропіонату - ефіру, період напіввиведення якого становить 4-5 днів, що залежить від метаболічних процесів, що дозволяє спортсменам не тільки зменшити кількість ін'єкцій, але й отримати більш рівномірні та тривалі результати.

Як і всі тестостеронові препарати, спортивний засіб Testo Ph від фірми Zillt Medicine ароматизується, що вказує на необхідність додаткового застосування інгібіторів ароматази, які запобігають побічним естрогенним реакціям. При цьому стероїд Тестостерон не має токсичного впливу на печінку, але, через пригнічення осі, що відповідає за вироблення власних андрогенів, спортсменам рекомендується застосування гонадотропіну, особливо актуального в разі тривалих курсів.

Фармакологічні властивості

Основна дія анаболічного засобу Testo Ph від виробника Zillt Medicine полягає в прискореному синтезі білків, які є основним будівельним матеріалом для різних тканин організму, внаслідок чого у спортсменів відзначається збільшення м'язової маси, а також підвищення щільності та твердості м'язів. Крім цього стероїд Тестостерон Фенілпропіонат від фірми Zillt Medicine сприяє:

  • спалюванню жирового прошарку - завдяки виділенню в кров гормонів, що запускають процес розщеплення жирів на компоненти, у бодибілдерів зменшується кількість жирових відкладень, підвищується загальна рельєфність та м'язова дефініція;
  • підвищенню лібідо - такий ефект спостерігається під час застосування анаболіка Testo Ph від фірми Zillt Medicine, який відновлює вироблення андрогенів, рівень яких знижується через підвищені навантаження та перетренування;
  • прискореній регенерації - завдяки виділенню в кров інсуліноподібного фактору росту, який діє на зразок гормону росту, зменшується період необхідний для відновлення м'язів, внаслідок чого збільшується тривалість і інтенсивність тренувань;
  • ефекту пампінгу - внаслідок притоку крові разом з рідинами та поживними мікроелементами до м'язів спортсменам вдається досягти тимчасового збільшення об'ємів, що застосовується не тільки безпосередньо перед виходом на сцену, але і в повсякденній практиці;
  • стимуляції апетиту - через блокування лептину - гормону, що сигналізує про відчуття ситості, значно збільшується кількість споживаної їжі, що сприяє більшому масонабору.

Під час застосування стероїдного препарату Testo Ph від виробника Зіллт Медіцин спортсменам також вдається мінімізувати ризик отримання травм, що можливо за рахунок зміцнення кісткової системи через затримку кальцію, а також підвищення еластичності зв'язок за рахунок синтезу колагену.

Склад і лікарська форма

Анаболічний стероїд Testo Ph від виробника спортивної фармакології Zillt Medicine як активну речовину містить тестостерон - гормон з вираженою анаболічною активністю та прив'язкою фенілпропіонату - ефіру, період напіввиведення якого становить 4-5 днів, що залежить від швидкості метаболічних процесів.

Спортивний препарат Тестостерон Фенілпропіонат фірми Зіллт Медіцин випускається в ін'єкційній формі - кожний флакон містить 100 мг діючої речовини на 1 мл масляного розчину, призначеного для ін'єкційного введення, з додаванням бензилового спирту для консервації та дезінфекції речовини.

Показання

Беручи до уваги універсальний вплив і поєднуваність з іншими анаболічними стероїдами, спортивний препарат Testo Ph фірми Zillt Medicine може застосовуватися як бодибілдерами та важкоатлетами, бажаючими збільшення м'язових об'ємів, так і легкоатлетами та іншими представниками різних спортивних дисциплін, зробивши акцент на підвищенні м'язової функціональності та рельєфності.

Стероїдний засіб Тестостерон Фенілпропіонат від фірми Zillt Medicine немає протипоказань до застосування, але може вимагати регулярної здачі аналізів для коригування курсу у разі необхідності. Завдяки високій андрогенній активності його застосування не рекомендується жінкам через підвищений ризик вірилізації.

Особливості застосування

Середня тривалість курсу з застосуванням анаболіка Testo Ph фірми Zillt Medicine складає 6 тижнів, протягом яких препарат вводиться кожен третій день у дозуванні 200 мг, необхідних для підтримки постійної високої концентрації речовини в крові.

У комбінованому курсі оптимальним поєднанням для більшого масонабору буде Болденон, Тренболон або Метандростенолон, тоді як Станозолол або Прімоболан з лінійки фірми Zillt Medicine можуть комбінуватися зі стероїдом Тестостерон Фенілпропіонат для підвищення рельєфності та м'язової функціональності.

Після завершення сольного або комбінованого курсу обов'язкове проведення післякурсової терапії з застосуванням Тамоксифену або Кломіду - тестостеронових бустерів, дозування яких можна підібрати разом з нашими спеціалістами.

Побічні реакції

Найпоширенішими побічними ефектами в разі застосування анаболічного засобу Testo Ph від виробника Зіллт Медіцин є облисіння, зайвий ріст волосся на тілі і обличчі, акне та деякі інші прояви, що спостерігаються через андрогенність препарату.

Також, через пригнічення осі гіпоталамус-гіпофіз-яєчка, може проявлятися пригнічення лібідо і еректильної функції, порушення сперматогенезу та атрофія яєчок. Через естрогенний вплив Тестостерону фірми Zillt Medicine може виникати набряк та гінекомастія.

Характеристики
Default
Діюча речовина
Тестостерон фенілпропіонат
Країна виробник
Німеччина
Форма випуску
1 ампула - 100 мг/мл
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Програма тренувань
Раціон харчування
Нова пошта 1-2 дні
VISA / MASTERCARD
ПриватБанк
Оплата при отриманні
Тестостерон Фенілпропіонат — ZILLT MEDICINE | 1 ампула - 100 мг/мл
70 грн