Турінабол — ZILLT MEDICINE | 25 табл - 10 мг/табл

Все про товар
Характеристики
Відгуків
7
Питання
0
Топ продажів
Є в наявності
Модель: Turino Zillt Medicine
Виробник: Zillt Medicine
Відгуки: 7
249 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Діюча речовина
Хлордегідрометилтестостерон
Країна виробник
Німеччина
Форма випуску
25 табл - 10 мг/табл
Опис

Турінабол Zillt Medicine - Інструкція застосування

СТЕРОЇДНИЙ ПРОФІЛЬ

  • Анаболічна активність - 180%
  • Андрогенна активність - 50%
  • Ароматизація (перетворення на естрогени) - відсутня
  • Пригнічення гіпоталамус-гіпофіз-яєчка - помірно-висока
  • Токсичність для печінки - помірна
  • Спосіб прийому - перорально (у таблетках)
  • Напіввиведення - 16 годин
  • Час виявлення - до 250 днів (довгоживучі жиророзчинні метаболіти)
  • Максимальна концентрація в плазмі через 3 години після прийому.

Активні компоненти цього стероїда чудово підвищують не тільки силові показники, але й ефективні в прискоренні зростання м'язової маси.

Турінабол - це стероїд, що випускається у формі таблеток. Досвідчені спортсмени порівнюють його ефективність з Данаболом. І дійсно, ці препарати відрізняються абсолютною подібністю за структурою, єдиною відмінністю між ними є наявність додаткового атома хлору у складі Турінаболу.

Тому що цей стероїд є досить ефективним і майже не має побічних ефектів, його можна зустріти в арсеналі не тільки досвідченого, але й початківця культуриста. Єдиний недолік даного препарату - його досить висока вартість, яку можна виправдати лише високою ефективністю і незначним пригніченням процесів природного синтезу тестостерону порівняно з іншими стероїдами подібної дії.

ЯКІ ЕФЕКТИ СЛІД ОЧІКУВАТИ ВІД ПРИЙОМУ ТУРІНАБОЛУ?

З дотриманням дозування, рекомендованого фахівцем, і тривалості прийому препарату, спортсмен з його допомогою може повільно, але впевнено покращити рельєф м'язів, а також підвищити витривалість і фізичну підготовку. При цьому спортсмен може не боятися явища відкату, оскільки після закінчення курсу воно мінімальне.

Також, порівнюючи ефект, отриманий від Данаболу і Турінаболу, можна зробити висновок, що останній дозволяє набрати чисту м'язову масу, без затримки рідини.

Ефект від прийому цього препарату особливо важливий для спортсменів, які приділяють багато уваги рельєфу, а не набору ваги. Активні компоненти препарату, прийняті в мінімальному дозуванні, дозволяють підвищити показники витривалості і активності, при цьому зберігаючи на попередньому рівні вагу спортсмена.

ДЕКІЛЬКА НЮАНСІВ ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ ПРИЙОМОМ ТУРІНАБОЛУ

Фахівці призначають прийом препарату в дозуванні від 15 до 40 мг щодня. При цьому для досягнення більшої ефективності та мінімізації побічних ефектів, досвідчені спортсмени радять розділити добове дозування на кілька прийомів. У окремих випадках фахівці можуть рекомендувати прийом даного препарату у дозуванні від 100 до 150 мг на день, але для початківця такий прийом може призвести до серйозних, іноді незворотних побічних ефектів.

Досвідчені спортсмени відзначають, що краще всього його приймати після прийому їжі. Хоча багато фахівців стверджують, що максимальний ефект від даного препарату можна отримати, приймаючи його між прийомами їжі.

Не варто забувати, що Турінабол є одним зі стероїдів з "коротким" періодом дії. У зв'язку з цим варто приймати цей препарат приблизно 3-4 рази на день, роблячи інтервал між прийомами 6-8 годин.

Завдяки універсальному складу Турінабол може чудово поєднуватися з іншими препаратами спортивної фармакології. Однак у цьому випадку фахівець повинен врахувати індивідуальні особливості організму спортсмена і його цілі. У курсах, розрахованих на сушку, найкраще використовувати Турінабол в поєднанні зі Станозололом, в основному для підвищення рельєфності і якості м'язів. На соло-курсах Турінабол дозволяє спортсмену набрати приблизно 5 кг м'язової маси.

Характеристики
Default
Діюча речовина
Хлордегідрометилтестостерон
Країна виробник
Німеччина
Форма випуску
25 табл - 10 мг/табл
Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
7
0
0
0
0
Александр
Александр
22 липня 2023 (16:30)
Получил данный препарат, по вкусу таблетка абсолютно нейтральная (непонятно должно ли так быть с этим производителем) т.к. балкан горьковатые... Если кто вкурсе подскажите...
Александр. Нужно пробовать как действует и комбинировать с питанием и физическими тренировками.
Руслан
Руслан
14 липня 2023 (13:22)
Лучший турик, беру смело, уже проверен неоднократно. Проходит пробу Бельштейна (кто не в курсе - в Ютубе посмотрите), а именно атом хлора там присутствует, как и должно быть в туринаболе. Работает спокойно, уверенно, без побочек, как и все, что я брал из зиллт. Спасибо магазу, персоналу, за 5 лет ни разу не пожалел, что закупаюсь здесь!
Руслан, Спасибо Вам за позитивный отзыв на препарат туринабола от Zillt. Желаем Вам достичь поставленных целей!
ВЛАДИСЛАВ
ВЛАДИСЛАВ
31 жовтня 2020 (17:48)
Купил данный турик здесь. Пока всё отлично, магазину респект. Почему то здесь не работает проверка на подлинность, но проверял на сайте производителя то все отлично
НИКИТА
НИКИТА
29 жовтня 2020 (12:25)
Заказал Туринабол — ZILLT MEDICINE,все супер,препарат качественный,хорошая консультация,доставили быстро.
Советую+++
МАРК
МАРК
02 вересня 2020 (10:56)
Спасибо большое, посоветовали что лучше.
Всем доволен.
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Програма тренувань
Раціон харчування
Нова пошта 1-2 дні
VISA / MASTERCARD
ПриватБанк
Оплата при отриманні
Турінабол — ZILLT MEDICINE | 25 табл - 10 мг/табл
249 грн